Santo Domingo

Code: LMJUYH
Środa (1dzień)
  • wycieczka-santo-domingo-1
  • wycieczka-santo-domingo-deluxe-2-regpunta-

Ta wycieczka jest niesamowitą gratką dla miłośników historii. To wyjazd do stolicy kraju, która była początkiem Nowego Świata na terenach obu Ameryk. Zona Colonial, czyli Stare Miasto jest wpisane na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO.

MIEJSCE ZBIÓRKI Hotel zakwaterowania Gościa
POWRÓT DO HOTELU około godziny 19:00
OFERTA ZAWIERA
bilety wstępu w cenie lunch w cenie
najbogatszy i najbardziej urozmaicony program polskiego przewodnika w cenie

W naszym jakże różnorodnym programie znajdziecie Państwo: wycieczkę do jaskini Tres Ojos, miejsca w którym kręcono sceny do filmu Park Jurajski i gdzie znajdują się trzy przepiękne, podziemne, słodkowodne jeziora ? cena zawiera również podziemny rejs tratwą do czwartego jeziora; Mauzoleum Krzysztofa Kolumba ? Faro a Colon (budowla w kształcie w krzyża wraz z grobem słynnego odkrywcy); Zona Colonial (Stare Miasto). Tutaj zobaczycie Państwo XVI wieczny zamek/fortecę Fortaleza Ozama oraz Panteon Narodowy.

Następnie zwiedzicie Pańswto siedzibę gubernatorów Santo Domingo, czyli Casa Real oraz muzeum wybudowane przez syna Krzysztofa Kolumba ? Alcazar. Naszej uwadze nie umknie także Katedra Santa Maria La Menor wybudowana w XVI wieku i poświęcona Niepokalanemu Poczęciu Najświętszej Maryi Panny. Dodatkowo zapewniamy Państwu atrakcję w postaci wizyty w Muzeum Larimaru, czyli szlachetnego, błękitnego kamienia występującego jedynie na terenie Dominikany.

INFORMACJE PRAKTYCZNE:

  • powrót do hoteli przewidzany jest około godziny 19:00
  • należy posiadać przy sobie voucher, czyli dowód wpłaty (akceptowana jest także wersja w telefonie)
  • zapewniamy odbiór oraz dowóz do hoteli
  • w wycieczce mogą uczestniczyć dzieci (dzieci do lat 2 bez opłat, do lat 11 ? 45 USD)
  • napoje do obiadu są dodatkowo płatne

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Santo Domingo”

Cena:379,99  359,99